Profesionali kosmetika Angel Professional

Angel Professional Paris– unikali profesionalios SPA linija – plaukų kosmetikos be sulfatų. Kiekvieno produkto pagrindas : terminis vanduo, jūros kolagenai ir medžiagos, gautos iš jūros augalų, turintys daug jodo ir mikroelementų. Tokia sudėtis leidžia atstatyti jau pažeistus plaukus, stiprina jų struktūrą ir apsaugo nuo naujų pažeidimų. Labai svarbu, kad Angel Professional Paris gaminiuose nenaudojami iš naftos perdirbimo gautų produktų (sulfatų ), kurie dirgina ir išsausina galvos odą, pažeisdami plaukų folikulas, kas paskatina įvairius pažeidimus : perteklinis riebumas, sausumas ir plaukų slinkimas. Putojant Angel Professional Paris atsiranda koko- gliukozidas (fruktozė + kokos ) kuris saugo plaukus ir galvos odą, aprūpina jų optimalią sudėtį. ***Patvirtinant didelę Angel Professional Paris gaminių kokybę , kurių sukūrimui chemijos mokslų daktaras Zil je Bret dirbo nuo 1958 iki 1980 metų, tarnauja sertifikatai GMP ("Good Manufacturing Practice" – Puiki gamybos praktika) ir FDA ("Food and Drug Administration" – Valdyba, kontroliujanti maisto produktų kokybę ir vaistinius preparatus)

Energija ženklo Angel  Professional  Paris  iš Dancoly naujoviškumo koncepsijoje «THE  POWER  OF  THE  OCEAN  DEPTHS» : švariausios medžiagos ir jūros gelmių vanduo   «Deep-Sea Water». Terminis vanduo naudojamas iš 320 m gylio ir turi daugiau negu 60 mineralinių darinių (Na2CO3,  NaHCO3,  NaCl,  NaI,  NaHSO4,  Na2SO4, Na3PO4, KHCO3, K2CO3, KCl, K2SO4, K3PO4, KI, CaCl2, MgCl2, MgCO3, MgSO4, FeCl2, FeCl3, FeSO4, Fe2(SO4)3, FeCO3, Fe2(CO3)3, FePO4, ZnCl2, CnCl2, MnCl2, LiCl, ZnSO4, CuSO4, AlCl3, Al2(CO3)3, Al2(SO4)3, Na2SEO3, K2SeO3, Na2SeO3, NaIO3, KIO3, KVO3, NaVO3, KVO4, NaVO4 ir daugelį kitų) ir 10 rūšių retų mikroelementų (Ca, Mg, Fe, P, N, S, V, Se, I, Cu), susidarančių per daugelį tūkstančių metų nepertraukiamos cirkuliacijos.

Nauja užpatentuota technologija leidžia juos panaudoti, paverčiant į jonus, efektingai išvalant lipidus, bakterijas, tiksinus ir kt.. Produktai su terminiu vandenyno gelmių vandeniu turi puikią savybę įsiskverbti, kuri geriausiai leidžia  susidoroti su plaukų maitinimu maistingomis ir drėkinamomis medžiagomis, pagerinti kraujo apytaką ir išskirti kolagenus, tuo pačiu grąžina plaukams blizgesį ir tvirtumą. Jūros vandenio nereikia naudoti gryno, nes jame yra komponentų, kurie gali padaryti žalos žmogaus organizmui ( įskaitant skendančias medžiagas ). Speciali filtravimo sistema leidžia išskirti visas kenksmingas medžiagas iš jūros vandens. Ir tai tik pirmas apdirbimo žingsnis. Prieš panaudojant vandenį kosmetikos produktuose, vanduo perdirbamas osmosine sistema (leidžiančia pašalinti apie 99 % druskų), kad galima būtų panaudoti jį gamyboje.