Angel Provence

 

 

Po ilgalaikių tyrimų ir bandymų su įvairiais augalais, pasaulis atrado, šią, natūralią, švarią ir nuostabią seriją-Angel Provence. Išaugus vis didesniam susidomėjimui šiuo produktu stilistų tarpe, ji greitai išplito daugiau, nei 58 šalyse ir užpildė daugiau, kaip 6000 salonų: Londone, Paryžiuje, Niujorke ir Dubajuje, Toronte, Tokijuje, Hong Konge ir Šanchajuje, Sidnėjuje ir Oklande, Maskvoje, Kijeve, ir t.t. Iš šių, pasaulyje garsių mados centrų, Angel Provance produkcija su savo koncepcija (ekologiškas švarumas ir natūralumas), išplito ir į tuos regionus, kur gyvenate, Jūs, ir yra populiari šiuolaikiškų ir veržlių žmonių tarpe.

Angel Provence - 89 % natūralių komponentų, suteiksiančių jūsų plaukams sveikatos ir grožio. Produktuose nėra: laurilsulfato, mineralinių aliejų, parafino, vazelino, propilenglikolio.

Angel Provans-draugiška gamtai, todėl nevykdo bandymų su gyvūnais. Aromatą produktams suteikia, tik natūralūs eteriniai aliejai. Sukurdami Angel Provence, mes naudojome pažangiausias mikro-molekulinės technologijas skaidydami augalų ekstraktus iki mikro molekulių, kad jos geriau skverbtūsi ir absorbuotūsi. Naujovės kosmetikos srityje, leido sukurti veiksmingą natūralią profesinalią kosmetiką draugišką gamtai. Panaudojus Angel Provence priemones, padovanos jūsų plaukams: elastingumo ir spindesio jūsų plaukams.