News

Firma Dancoly dalyvavo parodoje EXPO BEAUTY 2015

Firma Dancoly dalyvavo parodoje EXPO BEAUTY 2015

14.07.2015

Tarptautinė paroda “EXPO BEAUTY“- didžiulis įvykis visiems grožio industrijos atstovams, 2015m. ji 20-tąjį  kartą pritraukė geriausius savo srities profesionalus. Renginys vyko saulėtoje Rygoje (Latvija), o jos dalyviais tapo daugiau, kaip 120 įmonių ir 300 prekinių ženklų profesionalios kosmetikos.

more
Prezentace  Provence

Prezentace Provence

29.08.2013

Po ilgų įvairių augalų tyrinėjimų ir testavimų, pasaulis pamatė šią natūralią, švarią ir nuostabią seriją – Angel Provence. Sukeliant susidomėjimą vis didesniam ir didesniam kiekiui kirpėjų, jinai greitai pasklido daugiau nei 58 šalyse, užpildė daugiau nei 6000 salonų Londone, Paryžiuje, Niujorke ir Toronte, Dubajuje, Tokijuje, Honkonge ir Šanchajuje, Sidnėjuje ir Oklande, Maskvoje, Kijeve ir t.t. Ir iš šitų, visame pasaulyje gerai žinomų madų centrų, Angel Provence produktai, su jos koncepcija „ekologinė švara ir natūralumas“, paplito tuose regionuose, kur gyvenate Jūs, ir naudojasi paklausa tarp šiuolaikinių madingų žmonių.

Angel Provence - 89%  natūralūs komponentai, darančius Jūsų plaukus sveikus ir gražius.

Šioje produkcijoje nėra lauril sulfatų, mineralinio aliejaus, parafinų, vazelinų, propilenglikolių. Angel Provence produkcija draugiška gamtai ir nebandoma su gyvūnais. Produkcijos aromatą suteikia tik natūralūs eteriniai aliejai. Kuriant Angel Provence produkciją mes naudojome šiuolaikiškas mikro – molekulines technologijas, padedančias išskirti iš augalų ekstraktus, kurie geriausiai įsiskverbia į plaukus. Naujausios technologijos leido padaryti efektingą profesionalią kosmetiką natūralia ir draugiška su gamta. Naudojant Angel Provence kosmetiką, Jūsų plaukai taps nuostabūs, elastingi ir blizgūs.

more