Profesionalus plaukų sušukavimas iš Angel Professional

Priemonės plaukų susšukavimui turi daug medžiagų iš giluminių augalų ir jūros kolagenų, giluminių mineralų koncentratų. Suteikia plaukams plastinę fiksaciją ir blizgesį. Jūros kolagenas atstato plauko kutikulą, anksčiau pažeistą dažant plaukus, po tiesinimo ir feno. Natūrali struktūra ir prigimtis suteikia plaukams laisvą purumą ir minkštumą. Savyje turi augalines medžiagas, pieno rūgštis, suteikiančias plaukams minkštumą.   

SPA dizaino gelis su gilavandeniais augaliniais ekstraktais ir jūros kolagenais (A – 402) – vidutinis fiksacijos lygis – paprastam sušukavimui 250 ir 500 ml. Priturtintas maistingomis giluminių augalų medžiagomis ir jūros kolagenais, pagerina sausų plaukų būklę, suteikia minkštumą, ilgam laikui saugo elastingumą ir blizgesį, apsaugo plaukų drėgmės balansą.

Gelis suteikiantis plaukams šlapų efektą (A – 403) – šlapaus efekto sušukavimui 250 ir 500 ml. Priturtintas maistingomis medžiagomis ir jūros kolagenais. Gelis judančios fiksacijos – tai paprasta plataus vartojimo sušukavimo priemonė, sukurianti šiuolaikines formas, tekstūras ir šukuosenas. Idealiai tinka norint sukurti šlapio efekto ir šaltos bangos šukuosenas. Suteikia plaukams minkštumą ir nepaprastą blizgesį. Saugo plaukų drėgmės balansą, neapsunkinant jų. 

A – 405 Plaukų gelis Ultra – Forte – vidutinis fiksacijos lygis – turintis jūros kolagenų ir dumblių, tinka kurti šlapių plaukų efektą, UV-filtras apsaugo nuo UV spindulių poveikio.   

POLYVINYL PYRROLIDONE (Polivinil pirolidonas) – suteikia gerą plaukų fiksaciją. MARINE COLLAGEN – (Jūros kolagenas) dėl poveikio plaukams galima sulyginti su keratinu, jis suteikia plaukams papildomą blizgesį, gyvybišką jėgą, apgaubia plaukus ir pripildo pažeidimus. Kolagenas sugeba palaikyti drėgmę saugant juos nuo išsausėjimo.

Naudojimas: tolygiai paskirstyti ant sausų arba drėgnų plaukų. Galima sušukuoti naudojant feną.

A – 401 Dizain kremas – aukšto lygio fiksacija – tai maksimalios fiksacijos kremas, suteikia plaukams matinį efektą, išlaiko šukuoseną visą dieną. Taip pat tinka ilgiems plaukams. BEES WAX suteikia plaukams matiškumą, padeda išsaugoti drėgmę.

POLYVINYL PYRROLIDONE – (Polivinil pirolidonas) – gerai fiksuoja plaukus.

MARINE COLLAGEN – papildomai suteikia plaukams blizgesio ir gyvybišką jėgą, apgaubia plaukus ir užpildo pažeidimus, saugodamas juos nuo išsausėjimo.

Naudojimas: uždėti nedidelį kiekį ant plaukų, prieš tai pašildžius rankose, sušukuoti plaukus .

A – 306 Bioenergostailerlengvos fiksacijos kremas-kondicionierius, suteikiantis purumą prie šaknų. Turi mikroceliuliozinę medžiagą ir dumblių ekstraktą, kurie apgaubia plaukus, padaro juos purius, suteikia energijos. 

GRAPE SEED OIL     (vynuogių kauliukų aliejus) – turi biologiškai aktyvių maistingų medžiagų su dideliu augalinės kilmės baltymo kiekiu.

POLYVINYL PYRROLIDONE – (Polivinil pirolidonas) - suteikia gerą plaukų fiksaciją.

SEAWEED ESSENCE (vandens dumbliai) – naudojama kosmetikos priemonėms. Jie suteikia efektingą plaukų minkštumą.

MARINE COLLAGEN – suteikia plaukams paildomą blizgesį ir gyvybišką jėgą, apgaubia plaukus ir užpildo pažeidimus, saugo juos nuo išsausėjimo.

Naudojimas: uždėti reikiamą kiekį ant delnų, po to sutepti plaukus prie šaknų ir pradėti sušukavimą.

A – 312 Skystas ekstra stiprios fiksacijos lakas. Suteikia neapsakomą blizgesį. Išlaiko stiprią ilgalaikią fiksaciją 24 val.. Greitai džiūsta ir įsiskverbia į plaukus, nesuklijuoja ir neperkrauna plaukų. Šilkinių aminorūgščių koncentratas drėkina plaukus. Jūros kolagenas suteikia plaukams papildomą blizgesį ir gyvybišką jėgą, apgaubia plaukus ir užpildo pažeidimus, saugodamas nuo išsausėjimo.

POLYVINYL PYRROLIDONE (Polivinil pirolidolis) suteikia stiprią plaukų fiksaciją. LANOLIN (Lanolinas) atstato pažeistų plaukų struktūrą, padaro juos šilkiniais ir blizgančiais.

Naudojimas: ištepti sausus arba drėgnus plaukus, priklausomai nuo pasirinko sušukavimo būdo.

A – 411 Sušukavimo putos – vidutinis fiksacijos lygis. Efektingai padidina plaukų elastingumą, dėka aminozalo minkštai ir saugiai pabrėžia natūralias ir dirbtinas garbanas. Natūralus vandenyno hitino ekstraktas giliai sudrėkina plaukus 24 val.. Putų kondicionierinė formulė suteikia purumo, apimties ir palaiko šukuoseną. Augalinių medžiagų kokteilis padeda palaikyti natūralų lipidų kiekį, apsaugo ir atstato plaukus, suteikia nuostabų blizgesį ir palengvina šukavimą.

POLYVINYL PYRROLIDONE (Polivinil pirolidonas) suteikia gerą plaukų fiksaciją. SEAWEED EXTRACT ( Jūros dumblių ekstraktas) efektingai suminkština plaukus.

Naudojimas: uždėti reikiamą putų kiekį ant plaukų ir sušukuoti. Galima naudoti ant drėgnų arba ant sausų plaukų.

A – 404 Purškiklis plaukų sušukavimui vidutinė fiksacijos linija. Geras ekonominis, paprastai naudojamas plaukų sušukavimui purškiklis, įsiskverbia į plaukus, suteikdamas jiems apimties, purumo ir nuostabaus spindesio. Turtinga drėkinančių medžiagų formulė atveria neribotas galimybes sušukuoti plaukus nepriklausomai ar Jūs džiovinate juos fenu, ar naudojate karštą sušukavimą, ar suteikiate plaukams apimties rankomis.

POLYVINYL PYRROLIDONE (Polivinil pirolidonas)  suteikia gerą plaukų fiksaciją.

AMINO ACID (Amino rūgštis) drėkina plaukus. Daro plaukus minkštais ir pripildo blizgesio. Yra neriebios sudėties, išdžiūvus nepleiskanoja. Nesulipina plaukų. Būdinga vidutinė fiksacija.

Naudojimas: užtepti sausus arba drėgnus plaukus, paskleisti ant visų plaukų. Nenuplaunant sušukuoti.

A – 406 Maksimalios fiksacijos vaškas – naudojamas sudėtingų šukuosenų sušukavimui, pabrėžia įvairias detales. Suteikia plaukams formą, minkštumą ir intensyvų blizgesį, padarydamas jūsų plaukus daug gyvybiškesnius. Užtepti ant sausų plaukų.

BEES WAX suteikia plaukams matiškumą, išsaugo drėgmę.

GRAPE SEED OIL (vynuogių kauliukų aliejus) jo sudėtyje yra biologiškai aktyvių maistinių medžiagų su dideliu augalinio baltymo kiekiu.

Naudojimas: uždėkite nedidelį kiekį ant delnų, patrinkite tarp rankų. Ištepkite visus plaukus. Sušukuokite

Termoapsauginė priemonė 

Kremas-termoapsauga tiesinimui AD-313 (250 ml) – unikali, atstatanti plaukus, termoapsauginė sušukavimo priemonė, kuri juos apsaugo, suteikia formas ir lengvai fiksuojasi. Atstato pažeistus plaukus, sutvarko išsišakojusius plaukų galiukus. Leidžia lengvai slysti – nepalieka lipnių medžiagų ant tiesintuvo.

Naudojimas: uždėti ant švarių, silpnai drėgnų plaukų nedidelį kremo kiekį, pasiruošti sušukavimui. Nenuplauti. 

.